کانادا

تورهای کانادا

تور-کانادا
  • تاریخ برگزاری ۲۹ اسفند
  • تاریخ اعتبار ۱۳۹۸-۱۲-۲۹
  • مدت ۱۵ شب
  • هواپیمایی لوفتانزا
  • قیمت ۶۶۹۰ دلار+۱۹٫۹۹۰٫۰۰۰ تومان

تور کانادا (ویژه نوروز)


درباره کانادا

کشور کانادا یکی از مرفه ترین و امن ترین کشور دنیا

یکی از پهناورترین کشورهای دنیا کانادا است. این کشور از آمریکا بزرگتر و از روسیه مقداری کوچک­تر است. استان کبک در این کشور از مساحت بالایی برخوردار است و مهمترین شهر این استان نیز مونترال نامیده می­شود. باید بگوییم این کشور یکی از کشورهای عالی برای زندگی به شمار می­رود.در میان ایرانیان، افراد زیادی هستند که زندگی در این کشور را انتخاب می­کنند. آن هم به دلایل متعددی که دارد. موقعیت اقتصادی، آب و هوایی، موقعیت شغلی و.. در کشور کانادا بسیار مناسب است. از این رو مردم ایران زندگی و سفر به این کشور را در اولویت خود قرار می­دهند. 

 

کانادا

موقعیت جغرافیایی کشور امن کانادا

شمالی­ترین شهر در امریکای شمالی، کانادا به شمار می­رود. مرزی که میان این کشور و امریکا قرار دارد، بی دفاع­ترین مرز در کل جهان به شمار می­رود. می­توانیم بگوییم این کشور از سمت شرق با اقیانوس اطلس، از سمت غرب با اقیانوس ارام، از سمت شمال هم به اقیانوس منجمد شمالی متصل است.در این کشور بیش از 82 درصد افراد از زندگی خود راضی هستند. می­توان به صراحت بیان نمود کمترین جرم و جنایت در دنیا مختص به کشور کانادا می­باشد. این کشور بسیار مهاجر­پذیر است. از این رو افراد بسیاری برای زندگی و سفر به این کشور مراجعه می­کنند. به هیچ عنوان نمی­توانید در دنیا کشوری بیابید که از نظر ایمنی، آزادی، آرامش و… بالاتر از کشور کانادا باشد. این کشور از هر نظر در بالاترین رتبه قرار دارد. طبق آمار امید به زندگی در این کشور 81 سال است، و می­توانیم به صراحت بیان کنیم که بیش از 67 درصد مردم این کشور از دولت خودشان رضایت دارند.مردم کانادا زندگی مرفه­ای دارند از این رو بیشترین لحظات خوش را در زندگی خود سپری می­کنند. در طول سال به طور میانگین 1702 ساعت کار می­کنند و دیگر اوقات خود را به تفریح و سرگرمی میپردازند. 

 

طبیعت-بینظیر-کانادا

شرایط زندگی و تحصیل در کشور امن دنیا

یکی از ویژگی­های عالی برای زندگی در این کشور، خدمات پزشکی، درمانی، و تحصیل رایگان است. به همین دلیل زندگی در کشور کانادا می­توانید از کیفیت بالایی برخوردار باشد. درست است که بسیاری از افراد تصور می­کنند آب و هوای این کشور سرد و غیر قابل تحمل است.اما باید بگوییم در این کشور مناطقی وجود دارد که آب و هوای معتدلی دارند. به همین دلیل مکانی مناسب برای زندگی به شمار می­روند. حال به تمامی این مزایا، نزدیکی به امریکا را نیز اضافه نمایید. بدون تردید همسایگی کانادا و امریکا برای این کشور مزیت­های فوق العاده­ای به بار آورده است. می­توانید با کسب پاسپورت کشور کانادا، به 172 کشور جهان با آزادی رفت و آمد نمایید. حتی کسب این پاسپورت به شما این امکان را می­دهد که 66 ماه در آمریکا نیز بدون نیاز به ویزا زندگی نمایید. 

 

زندگی-در-کانادا

موقعیت و شرایط تحصیلی

اگر قصد دارید در یک کشور عالی با دانشگاه­های معتبر به تحصیل بپردازید، می­توانید کانادا را انتخاب نمایید. تمامی دانشگاه­های این کشور از سطح بالایی در دنیا برخوردار هستند. از طرفی می­توانید به راحتی پس از کسب مدرک، آینده ی شغلی خود را تضمین نمایید. باید بگوییم کشور کانادا از امنیت بالایی برخوردار است. به همین دلیل دانشجویان بسیاری این کشور را برای تحصیل انتخاب می­کنند. می­توانیم بگوییم پایین­ترین درصد جرم و جنایت در این کشور به صراحت آشکار است. 

 

شهر-زیبای-کانادا

هزینه¬های زندگی و سفر به کشور کانادا

حتما با خودتان به این مسئله فکر می­کنید که با تمام این ویژگی­های خوب، زندگی در این کشور هزینه­های بالایی خواهد داشت. باید بگوییم هزینه­ی زندگی در کشور کانادا به مراتب نسبت به کشورهایی همچون استرالیا، انگلیس و آمریکا کمتر است. حتی می­توانیم بگوییم هزینه­ی زندگی در این کشور نسبت به دیگر کشورهای دنیا نیز کمتر می­باشد. خورد و خوراک در کانادا بسیار هزینه­ی مناسبی دارد و می­توان به راحتی از پس تامین انها برآمد. حتی قیمت خودرو و بنزین نیز در این کشور مناسب و کمتر از دیگر کشورهای بزرگ دنیا است.

 

کوچه-های-دیدنی-کانادا

مکان¬های دیدنی و گردشگری کشور سرد دنیا

همیشه طبیعت بکر و پر از سبزه برای انسان زیباترین منطقه بوده است. باید بگوییم کشور کانادا طبیعتی فوق العاده بی نظیر دارد. می­توانید با سفر به این کشور از تمامی این مکان­های دیدنی و گردشگری بازدید نموده و لذت ببرید. حس آرامشی که در این کشور بدست می­آوردید، شاید هرگز برای شما تکرار پذیر نباشد.اگر بخواهیم لیستی از دیدنی­ترین مکان­های طبیعی و تاریخی کانادا تهیه نماییم، باید بگوییم پارک الگون کوئین در ابتدای لیست قرار دارد. یکی از زیباترین پارک­های این کشور، که مکانی مناسب برای پیاده­روی، دوچرخه سواری، قایق رانی و … می­باشد.بیشتر مردم کشور کانادا معمولا اردوگاه­های خود را در این پارک سپری می­کنند. منطقه­ای صخره­ای که در غرب اوتاوا واقع شده است. در این پارک می­توانید شاهد حیوانات بسیاری نظیر خرس سیاه، گوزن، سگ آبی و… باشید. 

کاتدرال گِرو جنگلی بی نظیر

یکی دیگر از مکان­های دیدنی کشور کانادا جنگلی بی نظیر با درختانی بزرگ است. شما می­توانید در این جنگل بلندترین درختان دنیا را شاهد باشید، علاوه بر آن طبیعت این منطقه بسیار متفاوت است. جنگل کاتدرال گِرو یکی از قدیمی­ترین جنگل­های این کشور به شمار می­رود.

 

شهر-بینظیر-کانادا

شفق های قطبی یا شفق های شمالی

جاذبه­ی دیگری که به کرات در کشور کانادا شاهد خواهید بود، شفق­های قطبی هستند. این شفق­های عالی را در هر کجای کره زمین نخواهید دید، تنها برخی از مناطق قطبی این زیبایی را به نمایش می­گذارند. می­توانید با سفر به این کشور و گذراندن شب در پارک­های آلبرتا، ساسکاچوان و… این شفق­های شمالی را از نزدیک شاهدباشید.سواحل رِد سَند نیز یکی دیگر از زیبایی­های کانادا به شمار می­رود. شن­های قرمز رنگ این ساحل، موج­های خروشان اقیانوس اطلس، صخره­های منحصر به فرد و زیبایی این سواحل منجر شده است تا گردشگران و توریست­های بی شماری به کشور کانادا سفر کنند. باید بگوییم خاک این منطقه بسیار غنی از مواد معدنی می­باشد. موادی همچون آهن در خاک­های ساحل رند سند بسیار یافت شده و می­توان از این خاک به عنوان یک کود عالی استفاده نمود. سواحل رد سند در جزیره­ی پرنس ادوارد کانادا واقع شده است. قرمز بودن ماسه­های این جزیره، از صخره­های آن است. این صخره­ها میلیون­ها سال فرسایش یافته و به ماسه­ها و شن­هایی نرم تبدیل شده­اند.