تورهای دبی

تورهای دبی

دبی
 • تاریخ برگزاری ویژه نوروز
 • تاریخ اعتبار ۱۳۹۹-۰۱-۰۵
 • مدت ۵ شب
 • هواپیمایی ایران ایر
 • قیمت ۵,۲۳۰,۰۰۰ تومان

تور دبی (ویژه نوروز)


درباره دبی

دبی در یک نگاه

تور دبی یکی از پرطرفدارترین تورهای دنیا می باشد. شهر توریستی دبی سرمایه گذاریهای زیادی در صنعت گردشگری انجام داده است و یکی از برترین مقاصد گردشگری جهان محسوب می شود. شهر دبی بزرگترین شهر کشور امارات و شمالی ترین امارت این شیخ نشین است. شهر بیش از سه میلیون نفر جمعیت داشته و مرکز تجارت خاورمیانه بشمار می رود. بیشترین درآمد دبی از منطقه تجارت آزاد جبل علی و گردشگری است. دبی درای آب و هوای گرم و خشک بوده و اغلب روزهای سال آفتابی است. دبی بلندترین برج جهان را در خود جای داده است. برج خلیفه با ۸۲۸ متر ارتفاع و ۱۶۳ طبقه بلندترین برج جهان بشمار می رود که در سال ۲۰۱۰ افتتاح شد. فرودگاه دبی بزرگترین فرودگاه کشور امارات و مقر اصلی هواپیمایی امارات است. تور دبی شما را به بازدید بزرگترین مرکز خرید خاورمیانه می رساند. شما در دبی مراکز خرید بزرگ و بین المللی زیادی را مشاهده می نمائید. یکی از بزرگترین مراکز خرید دبی مال است که به عنوان بزرگترین مرکز خرید جهان نامیده می شود. تور دبی در میان ایرانیان بسیار محبوب بوده و سالیانه ایرانیان زیادی به دبی سفر می کنند. همه چیز در دبی برای تفریح و گشت و گذار مهیا است، از مراکز خرید بزرگ تا سواحل زیبا، پارکهای آبی و پیست اسکی لحظات خوشی را برای شما به وجود خواهند آورد.

 

دیدنی-های-دبی

مکانهای دیدنی تور دبی

مکانهای دیدنی تور دبی بسیار متنوع است. مناظر طبیعی، سواحل زیبا و مراکز تفریحی بسیار متنوع و زیادی را در دبی خواهید دید. تور دبی یکی از هیجان انگیزترین سفرهای شما خواهد بود.

  • پارک آبی وادی:این پارک آبی بزرگ و مدرن با ۵ هکتار مساحت مابین هتل برج العرب و هتل جمیرا قرار دارد. انواع سرسره ها و آبشارهای هیجان انگیز را می توانید در اینجا تجربه کنید. طراحی زیبای پارک بر اساس شخصیتهای کارتونی موجب گردیده این برج برنده جایزه طراحی و نوآوری پارکهای آبی گردد. شما می توانید اوقات خوشی را به همراه خانواده خود در اینجا بگذرانید. بازدید از پارک آبی یکی از برنامه های تور دبی است.
  • خور دبی: خور دبی در واقع پپیشروی آب دریا به داخل خشکی بوده، بطوریکه دبی به دو بخش تقسیم گردد. در خور انواع لنجها و قایقها گردشگران از یک سمت خور به سمت دیگر می برند. دیدن مناظر اطراف و لنج سواری می تواند تجربه لذت بخشی برای شما فراهم نماید. اغلب مجریان تور دبی برنامه تور خور و سوار شدن بر لنج را برای گردشگران تدارک می بینند.
  • برج خلیفه دبی: برج خلیفه در خیابان شیخ زاید واقع شده و با ۸۲۸ متر ارتفاع عنوان بلندترین برج ساخته بشر را به خود اختصاص داده است. این برج شامل بخشهای مسکونی، تجاری، اداری و تفریحیبوده و بخشی از آن نیز به هتل اختصاص داده شده است. در تور دبی بازدید از بلندترین آسمانخراش جهان را از دست ندهید.

جاذبه-های-دبی

 

  • پیست اسکی مصنوعی: این پیست اسکی مصنوعی فضایی محصور واقع در برج خلیفه است. شما در پیست می توانید به اسکی و سایر ورزشهای زمستانی بپردازید. این پیست مصنوعی امکان اسکی و سوار شدن بر تلسکی را در هوای گرم دبی برای شما فراهم می سازد. دیدن این پیست خالی از لطف نیست.
  • تور صحرا: یکی از گشتهای شگفت انگیز تور دبی بازدید از صحرا است. در تور صحرا شما امکان بازدید از صحرا و مشاهده زندگی بادیه نشینان، شترسواری، گردش در تپه ها با خودروی شاسی بلند، صرف شام در رستوران عربی و دیدار کوههای حجر را خواهید داشت.

دیدنی-های-دبی

مراکز گردشگری تور دبی

 • از مراکز گردشگری تور دبی می توان به رستورانها و مراکز خرید بی نظیر اشاره نمود. انواع رستورانهای بین المللی ممتاز و خرید از مراکز خرید مدرن و شیک را می توانید در دبی تجربه کنید.

 • رستورانهای دبی: رستورانهای دبی جزو بهترینها در خاورمیانه و در سطح بین المللی هستند. انواع رستورانهای شیک و باکیفیت را در دبی تجربه نمائید. رستوران المنتها یکی از رستورانهای معروف دبی است که در ارتفاع ۲۰۰ متری از سطح زمین قرار دارد و با یک آسانسور شیشه ای می توان به آن دسترسی داشت. دیگر رستوران بنام المحاره دارای آکواریوم های بسیار بزرگی از جنس اکریلیک بوده و جزو رستورانهای برتر دنیا است.
 • مراکز خرید دبی: بدون شک خرید از فروشگاهها و مراکز خرید دبی یکی از اصلی ترین بخشهای تور دبی است. در واقع گردشگری دبی بر مبنای خرید استوار بوده و درآمد بالایی نصیب شیخ نشین دبی می نماید. مراکز خرید بزرگ و مدرن دبی آنرا به بزرگترین بازار خرید خاورمیانه تبدیل نموده است. انواع برندهای معتبر، لوازم مورد نیاز اعم از پوشاک، لوازم الکترونیکی، دیجیتال، مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی و … را می توانید از مراکز خرید دبی تهیه نمائید. دبی مال بزرگترین مرکز خرید دبی واقع در روبروی برج خلیفه بوده که می توانید هر آنچه نیاز دارید را از آنجا تهیه نمائید.
 • موزیکال دبی، باغ گلها، موزه لوور ابوظبی، مراکز تفریحی مانند کیدزانیا دوبی، هاب زیرو دبی و لگولند دبی، نخل جمیرا، آکواریوم دبی و محله قدیمی الفهیدی را نام برد.مرکز-گردشگری-دبی